AED - avtomatski defibrilator

 Lokacija AED na PONIKVI

Mesec požarne varnosti

 


Klic v sili 112

Ko kličete na 112 povejte naslednje:

* KDO kliče
* KAJ se je zgodilo
* KJE se je zgodilo
* KDAJ se je zgodilo
* KOLIKO je ponesrečencev
* kakšne so POŠKODBE
* kakšne so OKOLIŠČINE na kraju nesreče(požar, nevarne snovi,poškodovane plinovodne ali druge napeljave... )

* kakšno POMOČ potrebujete.

Gasilski koledar 2013

Prihajajoči dogodki

Trenutno ni prihajajočih dogodkov

Koledar dogodkov

Marec 2020 April 2020
po to sr ce pe so ne
Teden 9 1
Teden 10 2 3 4 5 6 7 8
Teden 11 9 10 11 12 13 14 15
Teden 12 16 17 18 19 20 21 22
Teden 13 23 24 25 26 27 28 29
Teden 14 30 31

Prijava


Ste pozabili geslo?

Števec obiskovalcev

To spletišče je obiskalo že 25955707 obiskovalcev.
Redni letni občni zbor 2010 PDF Natisni E-pošta

V soboto 13.2.2009, ob 19. uri se je v dvorani gasilskega doma na Ponikvi zgodil redni letni občni zbor našega društva.  Poleg naših članov so bili na občnem zboru prisotni predstavniki društev GZ Šentjur, predstavnik GZ Šentjur – tajnik Milan Kukovič, častnik poveljnik GZ Šentjur tov. Artiček, prejemnik priznanja Matevža Haceta Martin Cmok st., predstavnika sosednjih društev Šmarje in Šentvid,.  Ostali pomembni gostje pa so bili: domači duhovnik g. Alojz Kačičnik, župan občine Šentjur g. Štefan Tisel, podžupan občine Šentjur g. Jože Korže, predsednik KS Ponikva g. Janko Pušnik, predstavnik TOD Ponikva  g. Zevnik in predstavnik Lovske družine Ponikva g. Vrešak

Več utrinkov iz občnega zbora pa si lahko ogledate v Galeriji slik ali TUKAJ!

 

 
 

 

Delovno predsedstvo občnega zbora so vodili predsednik Srečko Mohor in člana Marko Pilpaher in Stanislav Filipšek. Zapisnikar pa je bil naš tajnik Uroš Siter.

 

 

Naprej smo prisluhnili poročilom predsednika  Franca Hrovatiča, poveljnika Ivana Buserja, blagajnika  Milana Ferlež st., predsednika nadzornega odbora Martina Močnikapredsednico komisije za članice Zinke Horvat in poročilu predsednika verifikacijske komije Romana Pevca. Občni zbor je bil sklepčen, prisotnih je bilo 78% članov. Podali smo tudi plane za prihodnost, ki jih bomo poskusili uresniči v letošnjem letu. Podelili priznanja članom. Vsi pomembni predstavniki pa so pozdravili navzoče. Sprejeli pa smo tudi novo članico Benjo Krulec Vidovič. Občni zbor je kar hitro minil, po končanem občnem zboru pa smo si vsi zaslužili večerjo, ki so jo pripravile naše članice. Tukaj moram izreči posebno zahvalo našim kuharcam: Mariji, Darinki,Marini in Zinki, ki so imele na sam dan občnega zbora največ dela. Med večerjo pa se je na projektorju vrtela predstavitev o delovanju našega društva v letu 2009. Prikazana je bila celotna aktivnost našega društva kronološko v letu 2009. Predstavitev pa je pripravil Andrej Kumberger.

 


 

 

 
< Nazaj   Naprej >

Radarska slika padavin

Požarna ogroženost

PROMETNE INFORMACIJE PO SLOVENIJI

Trenutne nesreče in intervencije po Sloveniji

Povezave

 
 
 
 Uporabniško ime: nevsnov , geslo:pirs
 

 
 
 
 

 

FACEBOOK & NETLOG

 

Revija 112

Zanimive vsebine na strani

 ZA NAJMLJAŠE - IGRE

 VIDEO POSNETKI

Anketa

Kako pogosto obiskujete spletno stran PGD PONIKVA
 

Trenutno prijavljeni

Za člane PGD Ponikva

 E-mail PGD Ponikva